Chieftec Zasilacz APB-400B8 400W PSU bulk
Model:  856339
chieftec
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
26 szt.
Model: 856339
Kod producenta: APB-400B8
Waga produktu: 1.14 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4710713230552
Dostępna ilość: 26 szt.
Producent: chieftec
* cena netto / brutto
Zasilacz APB-400B8 400W PSU bulk
Serii Value oferuje zarówno jakość, jak i wydajność przy bardzo konkurencyjnej cenie. Sprawność zasilaczy serii Value jest potwierdzona certyfikatem 80 PLUS 230V EU. Wyposażony w ogromną liczbę wymaganych złączy, długie natywne kable i cichobieżny wentylator z zainstalowaną płytą termiczną, zasilacz pracuje cicho przy pełnym obciążeniu i zapewnia Real Power, zachowując jednocześnie wszystkie zasady bezpieczeństwa. Seria zasilaczy Value posiada certyfikaty CE, CB, EAC oraz TÜV.
Wymiary:
140 x 150 x 87 mm