#Innowacyjne technologie i rozwiązania - Microsoft
Wczytuję dane...

MICROSOFT cała oferta (31)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Microsoft to amerykańska firma informatyczna, która specjalizuje się w produkcji oprogramowania, ale także oferuje swoje urządzenia. Oto kilka przykładów sprzętu Microsoft:

  1. Surface - seria tabletów produkowanych przez Microsoft, które są wyposażone w system operacyjny Windows. W skład serii wchodzą Surface Pro, Surface Go oraz Surface Book.

  2. Xbox - konsola do gier firmy Microsoft. Obecnie dostępne modele to Xbox Series X oraz Xbox Series S.

  3. Mysz i klawiatury - Microsoft produkuje także akcesoria komputerowe, takie jak myszy, klawiatury czy kamery internetowe.

  4. HoloLens - to urządzenie rzeczywistości rozszerzonej (AR), które pozwala na wyświetlanie obrazów 3D bezpośrednio na ścianie lub powierzchni.

  5. Microsoft Surface Hub - to interaktywny ekran, który działa pod kontrolą Windows 10. Może służyć jako tablica do pisania i rysowania, a także do przeprowadzania wideokonferencji i pracy w grupie.

Te urządzenia Microsoft są często wykorzystywane w biznesie, edukacji oraz do celów rozrywkowych, a ich popularność stale rośnie na całym świecie. 

Microsoft to jedna z największych firm technologicznych na świecie. Znana z innowacyjnych rozwiązań, firma oferuje szeroką gamę produktów i usług dla różnych sektorów i użytkowników.

W ramach swojej oferty Microsoft dostarcza systemy operacyjne, takie jak Windows, które są powszechnie stosowane na komputerach osobistych i laptopach. Microsoft oferuje również pakiet biurowy Office, który zawiera programy takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook, ułatwiające pracę biurową i komunikację.

Ponadto, Microsoft jest liderem w dziedzinie chmur obliczeniowych, oferując platformę Azure, która umożliwia przechowywanie danych, wdrażanie aplikacji i skalowanie zasobów w elastyczny sposób. Firma oferuje również usługi związane z analizą danych, sztuczną inteligencją, rozwiązania dla programistów, narzędzia do zarządzania projektami i wiele więcej.

Microsoft angażuje się również w rozwój rozwiązań dla sektora edukacji, zdrowia, rozrywki i innych branż. Posiada własne urządzenia, takie jak konsola Xbox i serię tabletów Surface.

Wraz z technologicznym know-how, Microsoft jest znany z inicjatyw związanych z edukacją, zrównoważonym rozwojem i społecznymi programami. Firma odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości cyfrowej i innowacyjnych rozwiązań dla społeczeństwa.