Chieftec Zasilacz APB-600B8 600W PSU bulk
Model:  856341
Produkt dostępny!
30 szt.
Model: 856341
Kod producenta: APB-600B8
Waga produktu: 1.42 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 753263077813
Dostępna ilość: 30 szt.
Producent: chieftec
* cena netto / brutto
Zasilacz APB-600B8 600W PSU bulk
Serii Value oferuje zarówno jakość, jak i wydajność przy bardzo konkurencyjnej cenie. Sprawność zasilaczy serii Value jest potwierdzona certyfikatem 80 PLUS 230V EU. Wyposażony w ogromną liczbę wymaganych złączy, długie natywne kable i cichobieżny wentylator z zainstalowaną płytą termiczną, zasilacz pracuje cicho przy pełnym obciążeniu i zapewnia Real Power, zachowując jednocześnie wszystkie zasady bezpieczeństwa. Seria zasilaczy Value posiada certyfikaty CE, CB, EAC oraz TÜV.
Wymiary:
140 x 150 x 87 mm