Chieftec Zasilacz APB-500B8 500W PSU bulk
Model:  856340
Produkt dostępny!
28 szt.
Model: 856340
Waga produktu: 1.23 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4710713230569
Dostępna ilość: 28 szt.
Producent: chieftec
* cena netto / brutto
Zasilacz APB-500B8 500W PSU bulk
Serii Value oferuje zarówno jakość, jak i wydajność przy bardzo konkurencyjnej cenie. Sprawność zasilaczy serii Value jest potwierdzona certyfikatem 80 PLUS 230V EU. Wyposażony w ogromną liczbę wymaganych złączy, długie natywne kable i cichobieżny wentylator z zainstalowaną płytą termiczną, zasilacz pracuje cicho przy pełnym obciążeniu i zapewnia Real Power, zachowując jednocześnie wszystkie zasady bezpieczeństwa. Seria zasilaczy Value posiada certyfikaty CE, CB, EAC oraz TÜV.
Wymiary:
140 x 150 x 87 mm