Hama Zasilacz samochodowy do notebooka 15-19V/70W
Model:  790273
hama
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
12 szt.
Model: 790273
Kod producenta: 200008
Waga produktu: 0.33 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4047443426642
Dostępna ilość: 12 szt.
Producent: hama
* cena netto / brutto
Zasilacz samochodowy do notebooka 15-19V/70W
Nowoczesny design oraz prosta forma
Ładowanie laptopa w samochodzie
Dodatkowe gniazdo USB
Zestaw wymiennych adapterów
Organizer kabla
Dioda funkcyjna LED
Więcej informacji o produkcie:
  • Maksymalna moc wyjściowa: 70 W
  • Napięcie wejściowe: 12 do 15 V DC  (gniazdo samochodowe zapalniczki)
  • Długość kabla na wyjściu: 1,45 m
  • Długość kabla na wejściu: 0,3 m
  • Wymiary zasilacza: 10,2 x 5,6 x 1,7 cm
  • Waga: 172,6 g
Zasilacze zgodne z nową ecodyrektywą unijną
1 kwietnia 2020 weszły w życie nowe wymogi dotyczące ekoprojektu dla zasilaczy zewnętrznych o mocy wyjściowej maksymalnie 250 W. Nasze zasilacze spełniają wymogi tego projektu, przyczyniając się do ograniczenia emisji CO2.
Wtyczka:
Wtyk samochodowy (do gniazda zapalniczki) 12 VDC
W opakowaniu:
Zasilacz, adaptery/wtyki wymienne 8 szt.
Pasuje do:
Pozostałe parametry:
  • Napięcie wejściowe: 12 15 V