Chieftec Zasilacz GPS-500A8 500W
Model:  307821
chieftec
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
30 szt.
Model: 307821
Kod producenta: GPS-500A8
Waga produktu: 1.605 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4710713239531
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Dostępna ilość: 30 szt.
Producent: chieftec
* cena netto / brutto
Wymiary:
140 mm x 150 mm x 87 mm