Monitor interaktywny 86 cali HIKVISION DS-D5B86RB/EL 4K (Android 13.0)
Model:  MOHKMB8600A0
HIKVISION
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
10 szt.
Model: MOHKMB8600A0
Kod producenta: DS-D5B86RB/EL
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 6942160481975
Dostępna ilość: 10 szt.
Producent: HIKVISION
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5B86RB/EL 86 cali 4K (Android 13.0) 86"
Kup cały komplet !
Zdjęcie produktu RC_PRODUCT_NAME
Do końca promocji pozostało:
* cena netto / brutto
<img src=”ścieżka_do_obrazka” alt=”opis_obrazka”>
HIKVISION DS-D5B86RB/EL 86" – Nowoczesność i Funkcjonalność w Dużym Formacie!
Kluczowe Cechy Monitora Interaktywnego HIKVISION DS-D5B86RB/EL
  • Olśniewająca Rozdzielczość 4K UHD:
  • Precyzyjna Technologia Dotykowa:
    • Wyposażony w zaawansowaną technologię dotykową opartą na podczerwieni, monitor umożliwia niezwykle precyzyjne interakcje. Możesz pisać, rysować i sterować treściami za pomocą dowolnego przedmiotu o średnicy już od 2 mm, z imponującą dokładnością do 1 mm. Idealne do notatek i szkicowania.
  • System Operacyjny Android 13.0:
  • Długoterminowa Niezawodność i Łączność:
Zastosowania Monitora HIKVISION DS-D5B86RB/EL 86"
Wyjątkowa Korzyść dla Edukacji: Skorzystaj z 0% VAT na Nowoczesny Sprzęt!