Lanberg Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250
Model:  930672
lanberg
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
10 szt.
Model: 930672
Kod producenta: RSFE-24P-2C-250
Waga produktu: 2.58 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5901969440300
Dostępna ilość: 10 szt.
Producent: lanberg
* cena netto / brutto
SWITCH RSFE-24P-2C-250 24X 100MB POE+/2X COMBO RACK 19" GIGABIT ETHERNET 250W
DLA NIEGO ZASILANIE TO NIE PROBLEM: PROSTY I FUNKCJONALNY SWITCH POE+ LANBERG
Oprócz pierwotnej funkcji przełącznika, czyli obsługi ruchu ramek Ethernet między portami, dodatkowo zapewnia zasilanie każdego urządzenia w standardzie PoE/PoE+ - 802.3af oraz at. Umożliwia to dostarczanie do urządzeń mocy łącznie nawet do 250 W. A to wszystko razem z równoczesną transmisją danych do nich.
ROZWIĄZANIE BEZ KOMPROMISÓW - REALNY BUDŻET POE: 250 W
Switch został wyposażony łącznie w 28 portów, w tym 24 porty PoE+ (Fast Ethernet) oraz 2 Uplink (Combo Gigabit). Przemyślana konstrukcja i dbałość o jakość komponentów zapewnia użytkownikowi aż do 250 W całkowitej realnej mocy dla urządzeń końcowych, co oznacza możliwość podłączenia równocześnie:
  • 16 urządzeń w standardzie IEEE 802.3af (max. 15 W per port) lub,
  • 8 urządzeń w standardzie IEEE 802.3at (max. 30 W per port).
INTELIGENTNA FUNKCJA ODŁĄCZANIA PORTÓW POE
TRYB EXTEND DO 250 METRÓW Z VLAN
4 kV OCHRONY PRZECIWPRZEPIĘCIOWEJ
Mając na uwadze bezpieczeństwo urządzeń, jak i ich użytkowników, Lanberg wyposażył przełącznik w zintegrowany układ ochronny przeciw wyładowaniom, gwarantujący zabezpieczenie 4 kV wszystkim portom, skutecznie zmniejszając ich uszkodzenia z powodu gwałtownego wzrostu napięcia.
KOMPLET MONTAŻOWY W ZESTAWIE - USZY DO 19"
Lanberg wprowadził komplet akcesoriów do wszechstronnego montażu swoich przełączników. W RSFE-24P-2C-250 dostarczone zostały uszy montażowe do szaf 19" oraz komplet śrub montażowych (za wyjątkiem M6). Umożliwia to szersze zastosowanie oraz większą swobodę instalacji switchy serii RS.
VLAN:
Obsługiwane protokoły i standardy:
  • IEEE 802.3i 10Base-T
  • IEEE 802.3u 100Base-TX
  • IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX
  • 802.3af
  • 802.3at
QoS:
Bezpieczeństwo:
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja:
Funkcje L2:
Funkcje L3:
Pozostałe funkcje:
  • Tryb Extend
  • VLAN
Wymagania środowiskowe:
  • Zalecana temperatura otoczenia: 5 - 55 °C
  • Zalecana wilgotność otoczenia: 0 - 80 %
Certyfikaty:
Akcesoria w zestawie:
Zasilanie:
  • Wymogi zasilania: 100~240V AC
  • Całkowity budżet PoE: 250 W
  • Maksymalna moc na port: 30 W
Wymiary:
207 x 320 x 44 mm