Chieftec GPS-600A8 600W ATX-12V,12cm, actice PFC
Model:  387222
chieftec
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
22 szt.
Model: 387222
Kod producenta: GPS-600A8
Waga produktu: 1.71 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4710713239555
Dostępna ilość: 22 szt.
Producent: chieftec
* cena netto / brutto
Wymiary:
140 mm x 150 mm x 87 mm