Chieftec Zasilacz GPS-500A8 500W
Model:  307821
Produkt dostępny!
30 szt.
Model: 307821
Kod producenta: GPS-500A8
Waga produktu: 1.605 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4710713239531
Dostępna ilość: 30 szt.
Wymiary:
140 mm x 150 mm x 87 mm