Wczytuję dane...

Avtek elektryczny regulowany Stojak na monitor Stand V2

Model:  1MV056
AVtek
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
Bezwysiłkowa regulacja wysokości z poziomu monitora, stabilna konstrukcja statywu oparta na 4 kółkach z możliwością blokady i akceptująca monitory aż do 86 oraz szeroki zakres regulacji sprawiają, że statywy Avtek TouchScreen Electric Stand V2 znacznie po
4244,99 PLN*
* z podatkiem VAT

Avtek TouchScreen Electric Stand V2

Mobilny statyw, stojak, wózek elektryczny to idealne rozwiązanie dla użytkownika chcącego zachować maksymalną swobodę podczas korzystania z monitora interaktywnego. Jest niezastąpiony kiedy monitor ma być przemieszczany między salami, używany przez użytkowników różniących się wzrostem lub ma spełniać wiele funkcji burza mózgów w niewielkim zespole. Silnik elektryczny sterowany jest poprzez pilot, przyciski na obudowie a jeśli używany jest z monitorem interaktywnym Avtek TouchScreen 5, Avtek TouchScreen 6 lub Avtek TS 7 Lite, również z poziomu paska narzędzi monitora. Wtedy można też ustawić do 4 zdefiniowanych pozycji monitora do których wrócić można jednym kliknięciem.

Bezwysiłkowa regulacja wysokości z poziomu monitora, stabilna konstrukcja statywu oparta na 4 kółkach z możliwością blokady i akceptująca monitory aż do 86 oraz szeroki zakres regulacji sprawiają, że statywy Avtek TouchScreen Electric Stand V2 znacznie pomoże w codziennym użytkowaniu monitora.

Uwaga! Statyw nie jest kompatybilny z monitorami Avtek TS 7 Easy

Nowa wersja statywu pozwala obsługiwać monitory nawet do 86"!

 1. Dotykowy ekran: Wskazuje, że urządzenie wyposażone jest w interaktywny ekran dotykowy, co umożliwia użytkownikom łatwe sterowanie funkcjami.

 2. Regulacja elektryczna wysokości: Jest to cecha charakterystyczna, pozwalająca użytkownikom na dostosowanie wysokości stojaka do swoich preferencji. Może to być szczególnie użyteczne w przypadku różnych użytkowników o różnych wzrostach.

 3. Kompatybilność z różnymi monitorami: Zapewne stojak jest projektowany tak, aby pasował do różnych rozmiarów i wag monitorów. Wspierać może standardowe rozmiary monitorów od 24 cali do 32 cali lub większe.

 4. Wytrzymała konstrukcja: By zapewnić stabilność i bezpieczeństwo, stojak może być wykonany z trwałych materiałów, takich jak stal lub aluminium.

 5. Integracja z systemami zarządzania kablami: Aby zapewnić porządek w miejscu pracy, stojak może mieć systemy prowadzenia kabli, które ukrywają kable i zapewniają czysty wygląd.

 6. Funkcje ergonomii: Stojak może mieć również funkcje związane z ergonomią, takie jak możliwość regulacji kąta nachylenia monitora, co pomaga w dostosowaniu go do optymalnej pozycji widzenia.

 7. Zintegrowane porty USB: Niektóre stojaki mogą być wyposażone w zintegrowane porty USB, co umożliwia ładowanie urządzeń lub podłączanie dodatkowych akcesoriów bezpośrednio do stojaka.

 8. Zaawansowane sterowanie: Może być dostępna możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej lub oprogramowania komputerowego, umożliwiająca użytkownikom szybką i wygodną regulację ustawień stojaka.

 9. Montaż na biurku lub ścianie: Stojak może być zaprojektowany do montażu na biurku lub na ścianie, co zapewnia elastyczność i dostosowanie do różnych potrzeb użytkowników.

 10. Bezpieczeństwo i certyfikacje: Stojak może być zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie użytkowników i może posiadać odpowiednie certyfikaty i zabezpieczenia, takie jak zabezpieczenie przed przeciążeniem czy przegrzaniem.

 • Zakres regulacji pionowej: 500 mm
 • Wymiary: 1234 x 844 x 1284 mm (złożony)
 • Waga: 49,2 kg
 • Maksymalny udźwig: 100 kg
 • Rekomendowana wielkość monitora: do 86"
 • Uchwyt do monitora w zestawie
 • VESA maksymalnie 800x600
 • Możliwość sterowania statywem wprost z monitora interaktywnego Avtek TouchScreen*

Polecamy