Chieftec Zasilacz Smart GPS-400A8 400W
Model:  249619
chieftec
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
5 szt.
Model: 249619
Kod producenta: GPS-400A8
Waga produktu: 1.573 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4710713239517
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Dostępna ilość: 5 szt.
Producent: chieftec
* cena netto / brutto
Wymiary:
140 mm x 150 mm x 87 mm