Lanberg Switch DSM1-1005 5X 1GB/S niezarządzalny Gigabit Ethernet Desktop 12V ( obudowa metalowa)
Model:  1018449
lanberg
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
12 szt.
Model: 1018449
Kod producenta: DSM1-1005
Waga produktu: 0.255 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5901969447750
Dostępna ilość: 12 szt.
Producent: lanberg
* cena netto / brutto
Niezarządzalny prosty przełącznik, który robi robotę
Plug & Play i automatyka po stronie switcha
Desktop 5x port szybka rozbudowa sieci bez kombinowania
5 portów Gigabit Ethernet w praktyce
  • 5 portów pozwala podłączyć komplet kluczowych urządzeń przewodowych w jednym punkcie.
Gigabit i przepustowość gdy liczy się płynność w sieci LAN
MDI/MDI-X i negocjacja połączenia
Flow control, czyli mniej problemów przy przeciążeniach
Obudowa metalowa stabilność, trwałość i lepsze chłodzenie
Montaż i ustawienie
Obsługiwane protokoły i standardy:
IEEE 802.3ab 1000Base-T
Pozostałe funkcje:
Automatyczne MDI/MDI-X, Flow control, MAC auto-learning
Wymagania środowiskowe:
  • Zalecana temperatura otoczenia 0 - 50 °C
  • Zalecana wilgotność otoczenia 10 - 90 %
Zasilanie:
100~240V AC 0.3A, 12V DC 1A
Wymiary:
  • Długość 100 mm
  • Szerokość 65 mm
  • Wysokość 24 mm