Chieftec Zasilacz SPX-1200-FC STEALTH 80+ Platinum
Model:  1000405
chieftec
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
12 szt.
Model: 1000405
Kod producenta: SPX-1200-FC
Waga produktu: 3.48 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 753263079268
Dostępna ilość: 12 szt.
Producent: chieftec
* cena netto / brutto
CHIEFTEC Stealth
Zasilacze serii CHIEFTEC Stealth są zgodne ze standardem Intel ATX 12V 3.1 i wspierają PCIe GEN5, oferując certyfikowaną efektywność 80PLUS Platinum. Zapewniają wydajność i stabilność klasy premium, niezbędną dla systemów najwyższej klasy. Seria skupia się na konkurencyjnym stosunku ceny do wydajności do 1200 W, zachowując przy tym sprawdzoną jakość CHIEFTEC. Seria Stealth wyposażona jest w konwerter LLC Half-Bridge z technologią DC-to-DC, który zapewnia lepszą efektywność energetyczną i stabilność. Wykorzystuje japońskie kondensatory najwyższej jakości dla większej trwałości i niezawodności. W pełni modułowa konstrukcja z długimi, ultra miękkimi kablami z tłoczeniem upraszcza układanie przewodów, zmniejsza chaos i ułatwia instalację. Dodatkowo, cichy wentylator 135 mm z łożyskiem FDB (fluid dynamic bearing) optymalizuje równowagę pomiędzy wydajnością chłodzenia a poziomem hałasu. Seria Stealth to Twoje niezawodne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb komputerowych, wyposażone we wszystkie nowoczesne funkcje ochrony i bezpieczeństwa.
Wymiary:
86 x 150 x 140 mm