Monitor interaktywny 86 cali Dahua DHI-LPH86-MC480-U 4K (Android 13.0 upg. 14.0;EDLA)
Model:  MODHMB860040
DAHUA
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
6 szt.
Model: MODHMB860040
Kod producenta: DHI-LPH86-MC480-U
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 6939554913778
Dostępna ilość: 6 szt.
Producent: DAHUA
Monitor interaktywny 86" Dahua DHI-LPH86-MC480-U 86 cali 4K (Android 13.0 upg. 14.0;EDLA)
Kup cały komplet !
Zdjęcie produktu RC_PRODUCT_NAME
* cena netto / brutto
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH86-MC480-U
86" 4K (Android 13.0;EDLA)
<img src=”ścieżka_do_obrazka” alt=”opis_obrazka”>
Monitor interaktywny Dahua DHI-LPH86-MC480-U: Rewolucja w edukacji i biznesie
Najważniejsze atuty – moc, precyzja i funkcjonalność
Szczegółowa specyfikacja techniczna
Parametr Wartość
Ekran 86-calowy 4K UHD (3840 × 2160 px), podświetlenie DLED, jasność 400 cd/m², kąt widzenia 178°
Dotyk Technologia podczerwieni, 50 punktów dotyku, szkło hartowane z powłoką antyrefleksyjną
System Android 13.0 (możliwa aktualizacja do Android 14.0), certyfikat EDLA
Wydajność Procesor RK3588, 8 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej
Łączność Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, porty HDMI, USB-C, USB 3.0, DisplayPort, RJ-45
Multimedia Kamera 48 MP, 8 mikrofonów, system audio 2.2 z głośnikami 2×8W i 2×18W