Zalman Zasilacz MegaMax 600W V2 80+ STD EU ZM600-TXII
Model:  774942
zalman
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
20 szt.
Model: 774942
Kod producenta: ZM600-TXII
Waga produktu: 0.88 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8809213765834
Dostępna ilość: 20 szt.
Producent: zalman
* cena netto / brutto
MegaMax 600w
Wbudowany filtr EMI do redukcji hałasu
Filtr EMI tłumi częstotliwości powodujące szumy i zapewnia w ten sposób lepszą pracę
Transformator przełączający
Transformator przełączający zapewnia stabilny prąd bez nadmiernego obciążania prądu wejściowego
Aktywy PFC o maksymalnym współczynniku mocy do 98%
Pojedyńcza szyna 12V przy 90% sprawności
Konstrukcja jednoszynowa zapewnia dostępną moc dla +12V 540W przy sprawności 90% dostarczając stabilne napięcie procesorowi (CPU) i karcie graficznej, które są głównymi elementami składowymi komputera PC
Kondensator 105°C
Zapewnia stabile zasilanie nawet dla wysokich wartości napięcia i temperatury
Wbudowany radiator aluminiowy
Podwójny blok radiatora aluminiowego minimalizuje wytwarzanie ciepła wewnętrznego
Wysoka efektywność energetyczna zasilacza w trybie czuwania (certyfikat ErP lot 6)
Zasilacz ZALMAN charakteryzuje się niezywkle wysoką wydajnością energetyczną zapewniającą, że w trybie czuwania moc zasilania może być utrzymywana poniżej 1W w celu uniknięcia zbyt dużego zużycia energii. Zasilacz uzyskał certyfikat ErP lot 6 ustanawiający europejskie standardy dotyczące oszczędzania energii dla wydajnych energetycznie urządzeń przyjaznych dla środowiska.
Wymiary:
140 x 150 x 86 mm
Akcesoria w zestawie:
  • Podręcznik użytkownika
  • Opaski zaciskowe do kabli
  • Kabel zasilający
  • Zestaw śrub
Pozostałe parametry:
  • Waga: 1.68 kg
  • MTBF: 100.000 h
  • Napięcie wejściowe: 200-240 VAC
  • Prąd wejściowy: 5A