Gigabyte Zasilacz modularny 850W GP-UD850GM PG5 V2 80+ Gold
Model:  1011207
gigabyte
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
30 szt.
Model: 1011207
Kod producenta: GP-UD850GM PG5 V2
Waga produktu: 1.6 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4719331555993
Dostępna ilość: 30 szt.
Producent: gigabyte
* cena netto / brutto
Zasilacz modularny GP-UD850GM PG5 V2 80+ Gold
Gotowy na zapotrzebowanie na energię nowej generacji, ten zasilacz zgodny ze standardem ATX 3.1 obsługuje do 3-krotnego wzrostu mocy GPU i 2-krotnego wzrostu mocy systemu, zapewniając 70% sprawności przy niskich obciążeniach. Wydajny, natywny kabel 16-pinowy dostarcza do 600 W mocy dla kart graficznych PCIe Gen 5.1, takich jak seria GeForce RTX 50 i nowsze.
Wymiary:
86 x 150 x 140 mm