Chieftec Zasilacz PPG-1000-CW VEGA M 1000W 80+ GOLD biały
Model:  993269
chieftec
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
1 szt.
Model: 993269
Kod producenta: PPG-1000-CW
Waga produktu: 2.801 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 753263079121
Dostępna ilość: 1 szt.
Producent: chieftec
* cena netto / brutto
Zasilacz PPG-1000-CW VEGA M 1000W 80+ GOLD biały
Zasilacze serii CHIEFTEC Vega M są zgodne ze standardem Intel ATX 12V 3.1 i wspierają PCIe GEN5 z certyfikowaną efektywnością 80PLUS Gold. Przekonują konkurencyjnym stosunkiem ceny do wydajności, pozostając wiernymi sprawdzonej jakości Chieftec. Seria Vega M wyposażona jest w konwerter LLC Half-Bridge z technologią DC-to DC, zapewniającą lepszą efektywność energetyczną i stabilność. W pełni modułowa konstrukcja z wyjątkowo długimi czarnymi kablami sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla graczy, którzy chcą zbudować swój system, nawet w większych obudowach komputerowych. Dodatkowo, 135-mm wentylator FDB optymalizuje równowagę między wydajnością chłodzenia a poziomem hałasu. Seria Vega M to Twoje zaufane, niezawodne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb komputerowych, wyposażone we wszystkie niezbędne, nowoczesne funkcje ochrony i bezpieczeństwa.
Wymiary:
85 x 150 x 150 mm