Chieftec Zasilacz PPG-850-CW VEGA M 850W 80+ GOLD Biały
Model:  993268
chieftec
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
4 szt.
Model: 993268
Kod producenta: PPG-850-CW
Waga produktu: 2.465 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 753263079114
Dostępna ilość: 4 szt.
Producent: chieftec
* cena netto / brutto
Zasilacz VEGA M
  • Zgodne z ATX 12V 3.1
  • Obsługuje PCIe GEN5
  • Certyfikat 80PLUS Gold
  • LLC Half-Bridge z przetwornicą DC-DC
  • Pełne zarządzanie kablami
Zasilacze serii CHIEFTEC Vega M są zgodne ze standardem Intel ATX 12V 3.1 i wspierają PCIe GEN5 z certyfikowaną efektywnością 80PLUS Gold. Przekonują konkurencyjnym stosunkiem ceny do wydajności, pozostając wiernymi sprawdzonej jakości Chieftec.
Wymiary:
150 x 150 x 85 mm