Wczytuję dane...

Monitor interaktywny z kamerą 4k, 27 cali NewLine FLEX

Model:  Monitor interaktywny NewLine FLEX
NewLine
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
1 szt.
Newline FLEX to zaawansowany i unikalny monitor interaktywny, oferujący elastyczność w pracy i edukacji. Intuicyjny ekran dotykowy, kompaktowy design oraz nowoczesne funkcje, takie jak dzielenie ekranu i narzędzia do współpracy, podnoszą efektywność i int
2696,59 PLN*
2779,99 PLN*
Oszczędzasz 83.40 PLN
Do końca promocji pozostało:
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2779.99 PLN

(podana cena jest ceną netto)

ZAPYTAJ o CENĘ PROJEKTOWĄ NETTO DLA EDUKACJI

 VAT 0% dla beneficjentów zał. VAT 8 ust o VAT

NewLine FLEX to interaktywny monitor, który znajduje zastosowanie w szkołach, uczelniach, firmach i innych miejscach, gdzie potrzebne są interaktywne rozwiązania. Jest to narzędzie edukacyjne i prezentacyjne, które łączy w sobie funkcjonalność tablicy interaktywnej, projektora i monitora.

Monitor posiada ekran dotykowy o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 4K UHD, co pozwala na wyświetlanie bardzo szczegółowych obrazów. Ekran ten obsługuje technologię dotykową, co umożliwia intuicyjne korzystanie z urządzenia. Monitor NewLine FLEX jest także wyposażony (wyposażenie opcjonalne) we wbudowany komputer z systemem operacyjnym Windows 10 Pro, co umożliwia łatwe przeprowadzanie prezentacji, wykładów i zajęć w trybie online.

Urządzenie NewLine FLEX oferuje także wiele funkcji, w tym możliwość dzielenia ekranu na kilka obszarów, co umożliwia równoczesne wyświetlanie różnych treści, jak również dostęp do wbudowanych aplikacji do edycji i tworzenia prezentacji. Monitor posiada także wbudowany system audio, który pozwala na wyświetlanie filmów i prezentacji z dźwiękiem, co zwiększa atrakcyjność prezentacji.

NewLine FLEX jest łatwy w obsłudze i posiada wbudowane oprogramowanie, które umożliwia prowadzenie lekcji, prezentacji i warsztatów w czasie rzeczywistym, a także zapisywanie i udostępnianie notatek i treści. Urządzenie NewLine FLEX to wydajne i wszechstronne narzędzie, które umożliwia interaktywną edukację i prezentacje.

NOWA GENERACJA MONITORÓW INTERAKTYWNYCH NA BIURKO

Monitor interaktywny Newline FLEX jest wyjątkowy z kilku powodów:

  1. Wielofunkcyjność: Jest to urządzenie typu all-in-one, które łączy w sobie funkcje monitora, kamery, mikrofonu i głośników. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem do wideokonferencji, prezentacji czy pracy zdalnej.

  2. Jakość obrazu i dźwięku: Obrotowa kamera 4K zapewnia doskonałą jakość obrazu, a zestaw 8 mikrofonów z redukcją szumów oraz głośniki z wbudowanym subwooferem gwarantują czysty dźwięk.

  3. Intuicyjność: Obsługa Newline FLEX jest równie intuicyjna jak smartfona, co sprawia, że jest łatwy w użyciu dla każdego.

  4. Technologia Palm Rejection: Dzięki tej technologii, podczas pisania na monitorze, możesz wygodnie oprzeć dłoń na ekranie.

  5. Bezpieczeństwo: Obsługa Windows Hello pozwala na szybkie i bezpieczne odblokowanie laptopa.

  6. Łatwość instalacji: Dzięki funkcji Plug & Play, podłączenie Newline FLEX do laptopa jest proste i szybkie.

Wszystkie te cechy sprawiają, że Newline FLEX to wyjątkowe urządzenie, które może zrewolucjonizować Twoją przestrzeń pracy.

Interaktywny monitor dotykowy, monitor interaktywny dotykowy, monitory interaktywne do szkół, Monitor interaktywny dla dzieci,

Polecamy