Gigabyte Zasilacz modularny 1000W GP-UD1000GM PG5 V2 ICE 80+ Gold
Model:  1011209
gigabyte
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
30 szt.
Model: 1011209
Kod producenta: GP-UD1000GM PG5 ICE
Waga produktu: 2.65 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4719331556594
Dostępna ilość: 30 szt.
Producent: gigabyte
* cena netto / brutto
Zasilacz modularny 1000W GP-UD1000GM PG5 V2 ICE 80+ Gold
Gotowy na zapotrzebowanie na energię nowej generacji, ten zasilacz zgodny ze standardem ATX 3.1 obsługuje do 3-krotnego wzrostu mocy GPU i 2-krotnego wzrostu mocy systemu, zapewniając 70% sprawności przy niskich obciążeniach. Wydajny, natywny kabel 16-pinowy dostarcza do 600 W mocy dla kart graficznych PCIe Gen 5.1, takich jak seria GeForce RTX 50 i nowsze.
Wymiary:
86 x 150 x 140 mm