Gigabyte Zasilacz modularny 750W GP-UD750GM PG5 V2 ICE 80+ Gold
Model:  1011206
Produkt dostępny!
28 szt.
Model: 1011206
Kod producenta: GP-UD750GM PG5 ICE
Waga produktu: 2.35 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4719331556310
Dostępna ilość: 28 szt.
Producent: gigabyte
* cena netto / brutto
Zasilacz modularny 750W GP-UD750GM PG5 V2 ICE 80+ Gold
Gotowy na zapotrzebowanie na energię nowej generacji, ten zasilacz zgodny ze standardem ATX 3.1 obsługuje do 3-krotnego wzrostu mocy GPU i 2-krotnego wzrostu mocy systemu, zapewniając 70% sprawności przy niskich obciążeniach. Wydajny, natywny kabel 16-pinowy dostarcza do 450 W mocy dla kart graficznych PCIe Gen 5.1, takich jak seria GeForce RTX 50 i nowsze.
Wymiary:
86 x 150 x 140 mm